RegistraceRezervaceHome
Menu
Přihlášení
  přihlásit automaticky
Bankovní spojení

1220491045/3030 Air bank
info linka: +420 777 320 815

Loga partnerů


Generální partner
Hlavní partner
Partner
Reklama

Novinky
Představte si každý trénink jako kostičku k úspěchu

Ahoj všem z T4you,

většina rodičů slyší ze všech stran, jak je důležité umět co nejlépe bruslit a tak se vyrojilo hromady rádoby trenérů a odborníků na techniku bruslení. Ale zamysleli jste se nad tím, čím hokejista bude, když bude výborně jen a jen bruslit?

Z hráče bude výborný bruslař, který se třeba nikdy nepotká s pukem a když se snad potká, tak se jeho přednost v bruslení propadne do průměru.

Co, když se někdo bude věnovat hodiny a hodiny tréninku stickhandlingu a šikovnosti s kotoučem?

Z hráče bude nejspíš hokejový žonglér, který se bude hodit tak na hokejové exihibice.

Co, když hráč bude v jednom kuse jen trénovat sílu, rychlost, obratnost off-ice?

Určitě z něho bude zajímavý sportovec se svalnatou postavou, pro hokej zcela nepoužitelnou, ale bude vyhrávat třeba závody fitness.

CO TÍM CHCI NAZNAČIT? URČITĚ JE VÁM TO JASNÉ. HOKEJ JE SPORT, KDE SE MUSÍ SPOJIT VŠE V ROVNOVÁZE A JEŠTĚ TO OKOŘENIT HERNÍ CHYTROSTÍ.

Představte si každý trénink jako kostičku....každý kvalitní trénink je pro snaživého hráče jako kostička, kterou si vloží do svého imaginárního sáčku. Je třeba sbírat kostičky všech barev. 

I když bude období, kdy se hráči nedaří, ať z důvodu dospívání nebo zranění, je třeba stále poctivě a trpělivě na sobě pracovat. Věnujte se komplexnímu - vyváženému tréninku.

Výhodou vyváženého tréninku je jeho atraktivnost, tréninky se mění. Někdy je to víc dřina, někdy více dovednost, někdy hra nebo soutěž.

Výsledkem je imaginární sáček plný různých tréninkových kostiček, které se v určitém věku, nejlépe kolem 13-15 -ti letech začnou sesypávat dohromady a začne opravdu růst schopný hokejista.

Hokejista, který bude rychlý na bruslích, šikovný na puku s výbornou střelou, silný a obratný v souboji a hlavně i chytrý ve hře. Proto je nejdůležitější všestrannost, rytmika pohybu, herní pojetí sportu....proto v HTC Praha radíme....věnujte se spolu s trenérem všem hokejovým dovednostem. Měňte tréninkové zaměření stejně jako tréninkové zatížení. Pokud se upřednostńuje jen jedna dovednost, trénink se stává nudným, monotóním, oslabuje se většinou rychlost, hbitost, šikovnost a v poslední řadě i samotná chuť hrát hokej.

HTC Praha je první a asi největší hokejové centrum v ČR, kde je možné svůj trénink obohatit o trénink dovedností, na které v klubech přes sezónu není dostatek tréninkového času.

Tréninky v HTC Praha jsou vhodným doplněním klubových tréninků.  Snažíme se oslovit kluby, jejich trenéry a nabídnout jim moderní tréninkovou halu pro trénink, který by celou sezónu obohatil o trénink všech dovedností. Hala je otevřena přímo pro klubové trenéry a jejich týmy.

Trénink stickhandlingu a střelby, který se má trénovat celoročně, není fyzicky náročný a je jen na hráčích kolik času dávají svému hokeji.

Potřebujete vylepšit techniku bruslení a vidět své chyby? Tak to určitě přijďte vyzkoušet trénink na nejmodernějším SKATEMILLU s veškerým vybavením pro rozvoj bruslařské techniky, vedení kotouče za jízdy a samotné rychlé střelbě v pohybu.

Je toho hodně co nabízí tréninkové centrum...a proto bude lepší, když oslovíte své trenéry nebo dorazíte přímo k nám na halu. Pomůžeme Vám připravit celoroční tréninkový plán, který bude vhodně doplńovat tréninky ve vašem klubu.

Věnujte se komplexnímu tréninku a sbírejte kostičky všech barev....

Čumpes a tým T4you.Vyhledávání
Rozpis ledové plochy
červenec 2024 »
PUSČPSN
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031    


Časový rozpis pro 22.07.2024
od do co


T4YOU Chat
Fotogalerie

Podpoříme Ty menší, aby jednou byli i oni Ti větší.- ilustrační fota

Kemp Popovice

Trenink slavia 2010 - kemp

Pavel Horváth

Trénink pro Ríšu

Trénink s Michalem Supem

Nadační trénink pro Aničku
Nově registrovaní hráči T4you
Mikuláš Moravec detail
Damien Sachansky detail
Alexis Kocian detail
Alexandros Koursaris detail
Emil Sedláček detail
Matěj Čermoch detail
Oskar Sedláček detail
Tomáš Paták detail
Alžběta Pivoňková detail
Samuel Vihan detail
Počet hráčů celkem: 1754